Bilgisayardan Instagram Kullanmak

Bilgisayardan Instagram Kullanmak son zamanlarda özellikle de akıllı telefonların ülkemizde fiyatlarının artmasıyla ve Instagram'ın da masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için çeşitli güncellemeler yapması ile çok daha popüler bir hale geldi. Önceden insanların yalnızca mobil cihazlar ile giriş yapabildiği uygulama, geçtiğimiz yıllarda bilgisayarlar için de uygun bir hale getirildi. Ancak tabi ki de burada bazı farklılıklar vardı ve bilgisayar üzerinde Instagram kullanımı çok daha sıkıntılıydı. Bu noktada da doğal olarak insanlar bilgisayardan bu uygulamayı kullanmak istemiyorlardı. Benzer bir durum sizler için de geçerli olabilir. Ancak bu durumun artık çok da söz konusu olmadığını ifade etmek de gerekiyor. Artık eskisine göre Bilgisayardan Instagram'a Girmek çok daha kolay ve bilgisayardan giriş yapınca da birçok işlemi rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Eskiden çok az işlem yapma şansınız varken şimdi neredeyse tüm işlemleri yapma şansınız bulunuyor.

Tabi ki de tüm bunlara rağmen hala bazı sorunlar da yok değil. Örneğin hikayeler ile özel mesaj göndermek ne yazık ki bazen sorun çıkartabiliyor. Mesajları alıntılamak gibi sorunlar da olabiliyor. Bu tip detaylarda sorunlar çıksa da bugünlerde Bilgisayardan Instagram'a Girmek mümkün olacaktır. Eğer sizler de bu tip bir işlem yapmak istiyorsanız bu noktada Google Chrome adlı tarayıcıyı kullanabilirsiniz. Diğer birçok tarayıcıya kıyasla Instagram'a çok daha fazla uyum sağlayabiliyor. 

Tarayıcıdan Instagram Kullanmak

Telefonunuzdaki bir tarayıcı ile Instagram'a giriş yapmakla bilgisayarla Instagram'a giriş yapmak arasında neredeyse hiçbir fark yok. Burada cihazdan ziyade uygulamanın olup olmaması önemli diyebiliriz. Instagram'ın da Windows gibi işletim sistemlerinde bir uygulaması olmadığından dolayı burada tabi ki de tarayıcı ile giriş yapmak dışında bir seçenek kalmıyor.

Eğer sizler de cihazınızda uygulamayı açamadığınız için bu tip bir işlem yapmak istiyorsanız sitemiz içerisinde yer alan yazılara bakarak Instagram Açılmıyor Hatası ile ilgili çözümleri görebilirsiniz. 

Genel itibari ile Tarayıcıdan Instagram'a Girmek ya da Bilgisayardan Instagram'a Girmek konusunda bunları ifade etmek doğru olacaktır. Bunların yanında tabi ki de farklı konular da olabilir ve bunları da doğru bir şekilde analiz etmek gerekecektir. Bundan dolayı sitemizi takip etmeyi unutmayın!