Instagram Beğenilerini Gizleme

Instagram Beğenilerini Gizleme işlemi ile ilgili olarak sizlerin de aklınıza takılan noktalar mı var? Öyleyse bu yazıda istediğiniz cevapları alabileceksiniz. Ancak tabi ki de bu durum ile ve bu durum ile bağlantılı çeşitli işlemler ile ilgili de detaylara bu yazı içerisinde değineceğiz. Eğer sizler de Instagram Hizmetleri ve Sorunları hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi edinmek ve bu sorudan fazlasına cevap bulmak istiyorsanız sitemizin blog sayfasına göz atabilirsiniz. Burada Instagram ile ilgili olarak çok sayıda detaylı makale yer alıyor. Bu makalelere göz attığınız takdirde çok kısa bir süre içerisinde istediğiniz sonuçları almanız tabi ki de mümkün olacaktır. Özellikle de uzun vadeli düşününce bu tip işlemler ile ilgili olarak bu detayları ifade etmek hiç de yanlış olmayacaktır. Genel itibariyle de zaten birçok kişi bu tip detayları iyi bir şekilde görmeyi öğrenmelidir diyebiliriz.

Bugün sizlere aktaracak olduğumuz Instagram Beğeni Gizleme işlemiyle ilgili olarak birçok detay bulunuyor. Bu detaylar sizler için de son derece önemli olabilir ve sizlerin de bu süreci daha iyi bir şekilde sürdürmenize yol açabilir. Eğer uzun vadeli bir ilerleme planınız varsa burada tabi ki de yapacağınız işlemler sizlerin tüm paylaşımlarınız için geçerli olabilir. Ancak Instagram bu noktada paylaşımları ayrı olarak da beğeni gizleme işlemini mümkün kılmaktadır. Son gelen güncellemeler ile artık "Instagram Beğenileri Nasıl Gizlenir?" sorusunun yanıtı çok daha basit bir hale geldi diyebiliriz. Şimdi, bu sorunun cevabına maddeler halinde bir göz atalım!

  1. Öncelikle Instagram hesabınıza giriş yapın.
  2. Daha sonra profilinize sağ alt köşedeki profil fotoğrafınıza tıklayarak gidin.
  3. Beğeni sayısını gizlemek istediğiniz paylaşıma tıklayın. 
  4. Sağ üst köşede çıkan üç çizgiye tıklayın.
  5. Daha sonra ise beğenileri gizle butonuna tıklayın.

Böylece çok kolay bir şekilde Instagram Beğeni Sayısını Gizleme özelliğini aktif hale getirmiş olacaksınız. Ancak unutmayın, burada gizlenen tek şey beğenilerin sayısıdır. Kimlerin beğendiği ile ilgili verileri gizlemek bu yöntemle mümkün değildir. Konu ile ilgili aklınıza takılan noktaları yorumlarda belirtebilirsiniz, böylece sizlere çözüm yolları hakkında daha fazla bilgi vermemiz mümkün olacaktır.