Instagram Görüldü Bilgisi Nasıl Kapatılır?

Instagram Görüldü Bilgisini Kapatmak birçok kişi için çok çeşitli nedenler ile çok büyük bir önem taşımaktadır. Eğer sizler de bu bilgiyi ortadan kaldırmak ve kapatmak istiyorsanız bununla ilgili olarak çeşitli detayları iyi bir şekilde anlamalı ve bunlara dair bazı noktaları incelemelisiniz. Bu şekilde bir ilerleme ile sizler de iyi bir ilerleme sağlayabilirsiniz. Genel olarak bu tip bir ilerleme uzun bir süre boyunca işleri farklı bir noktaya taşıyacak ve sizlerin de iyi bir sonuca ulaşmasını sağlayacaktır. Bu noktada tabi ki de bu yazıyı okumak sizler adına çok büyük bir önem taşıyor. Aksi durumda detayları bilmeden Görüldü Bilgisini Kapatmak sizler adına bazı noktaları dikkatinizden kaçmasına yol açabilir ve bu da gerçekten de kötü sonuçların doğmasına neden olabilir.

Bunları ortadan kaldırabilmek adına bu yazıyı detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ediyoruz. Eğer sizler de “Instagram Görüldü Bilgisi Nasıl Kapatılır?” sorusuna cevap arıyorsanız aşağıdaki maddeleri takip edebilirsiniz. Böylece hiçbir sorun yaşamadan çok kısa bir süre içerisinde bu bilgiyi kapatma şansınız olacaktır. Tabi ki de bununla birlikte sizler de farklı kişilerin görüldü bilgisini de sizler de göremeyeceksiniz. Bu durumdan kaynaklı olarak da sizlerin de bilgileri alma hakkınız kısıtlanmış olacaktır. Ancak bunun yanında bir nokta daha bulunuyor. Görüldü bilgisi Instagram uygulamasında ayrı bir şekilde kapanmıyor. Bu nedenle çevrim içi bilgisini de kapatmış oluyorsunuz ve başkalarının da çevrim içi bilgisini almanız pek tabi ki de hiçbir şekilde mümkün olamıyor. Tüm bunlarıdan haberdar olduğunuza göre hala Instagram Görüldü Kapatma işlemini yapmak istiyorsanız aşağıdaki maddelere bir göz atabilirsiniz!

Instagram Görüldü Nasıl Kapatılır?

  • Öncelikle Instagram hesabınıza giriş yapın ve ardından profilinize gidin.
  • Profilinizin sağ üst köşesinde yer alan üç çizgiye tıklayın. Daha sonra buradan ayarlar bölümüne ilerleyin.
  • Ayarlar bölümünde yer almakta olan Hareket Bölümü kısmına ilerleyin.
  • Daha sonra burada yer alan Hareket Bilgisini kapatın.

Bu işlemleri yaptığınız zaman hiçbir sorun yaşamadan iyi bir sonuç almanız söz konusu olacaktır. Böylece hem görüldü bilginiz hem de çevrim içi bilginiz kapanmış olacaktır.