Instagram Silinen Mesajlar ve Fotoğraflar

Instagram'da Silinen Mesaj ve Fotoğrafları kurtarmak istiyor olabilirsiniz. Bununla ilgili yaptığınız araştırmaların çoğunda da istediğiniz gibi bir sonuç alamadığınızı biliyoruz. Ancak bu noktada buna karşın yapabileceğiniz birkaç şey var. Bunları doğru bir şekilde analiz etmek ve bununla birlikte doğru bir şekilde araştırma yapmak burada büyük bir önem taşıyor. Aksi durumda zaten istediğiniz sonuçları elde etmeniz pek de mümkün olmayacaktır. 

Biz bu yazımızda sizlere Instagram Silinen Mesaj ve Fotoğrafları Geri Getirmek ile ilgili olarak işe yarayan tek yöntemi aktaracağız. Bu yöntem aracılığı ile gerçekten de çok kısa bir süre içerisinde sizler de bu fotoğraf ve mesajlara ulaşabileceksiniz. Ancak şunu ifade etmek gerekiyor ki söz konusu mesajların çok eski olmaması gerekiyor. Çok eski mesajları kurtarmak ne yazık ki mümkün değil. Bu nedenle de doğru bir şekilde sonuç alabilmek için bu tip detaylara göz atmak gerekli olacaktır. 

Uzun vadeli düşününce Instagram Silinen Mesajları Kurtarmak için yapılabilecek tek bir yöntem var. Bu tek yöntemin de uygulanması çok fazla vakit almıyor ve bu nedenle de aslında aşağıdaki adımları takip ederseniz sizde sildiğiniz verilere ulaşabilirsiniz. Özellikle de ilk defa bu tip bir işlem yapıyorsanız adımları doğru bir şekilde takip etmeye büyük bir özen göstermeniz gerektiğini unutmayın. Böylece daha iyi bir sonuca daha kısa süre içerisinde ulaşmanız mümkün olacaktır.

Instagram Silinen Mesajlar ve Fotoğraflar Nasıl Geri Getirilir?

  1. Öncelikle Instagram hesabınıza giriş yapın.
  2. Ardından profilinize gidin ve yukarıda yer alan üç çizgiye tıklayın.
  3. Gizlilik ve Güvenlik sekmesine ilerleyin.
  4. Burada yer alan veri indirme talebine basın.
  5. Birkaç saat sonra mail hesabınıza verileriniz gönderilmiş olacaktır.

Burada daha önceden silinmiş fotoğraf ve mesajları bulma ihtimaliniz var. Ancak tüm geçmişi buradan bulmak ne yazık ki mümkün değildir. Bu nedenle de en iyi sonuçları alabilmek için mümkün olan en hızlı şekilde veri talebi başlatmalısınız. Çünkü zaman geçtikçe eski verileri alabilme ihtimaliniz daha da düşüyor. Böylece alacağınız sonuçlar da daha kötü bir hale gelebiliyor.