Instagram Uygulaması IGTV Nedir?

Instagram Uygulaması IGTV Özelliği son zamanlarda birçok kişi tarafından oldukça ilgi çekici bulunuyor. 2018 Yılında Meta, o dönem ki adı ile Facebook, şirketi tarafından tanıtılan bir özellik olarak biliniyor. Eğer sizler de bu özellik ya da daha doğrusu uygulama eklentisi ile ilgili olarak daha fazal bilgi almak istiyorsanız bu yazı içerisinde birçok detayı bulma şansınız olacağını ifade edelim. Tabi ki de buna ek olarak farklı bazı noktalar da dikkate değer bir şekilde incelenmelidir. Bu yüzden konuyla ilgili olarak sizlere bilgiler aktarırken bazı noktalara ekstra şekilde değineceğiz. Sizlerin de bu noktaların daha önemli olduğunu anlaması adına bu tip bir ilerleme şekli seçiyoruz. Gerçekten de bugünlerde Instagram içerisinde oldukça önemli bir yere sahip olan Instagram IGTV hakkında bilgi sahibi olmak özellikle de Instagram fenomeni olmak isteyen kişiler için çok büyük bir önem taşıyor. Uzun vadel düşününce bu videolar aracılığı ile çok daha fazla kişiye ulaşmak mümkün olabiliyor. Peki, gerçekten de Instagram IGTV Ne İşe Yarıyor? Şimdi, bu soruya net bir şekilde cevap verelim!

Instagram IGTV Nedir? Ne İşe Yarıyor?   

Instagarm IGTV aslına bakarsanız temel olarak Youtube benzeri bir uygulama olarak görülebilir. Ya da son zamanlarda Facebook içerisinde yoğun bir şekilde kullanılan Facebook Watch gibi de düşüneiblirsiniz. Instagram içerisinde yer alan kısa videolara kıyasla daha uzun videoların yer aldığı bir uygulama eklentisi olarak sınıflandırmak tam olarak doğru olacaktır. Sizler de bu eklenti aracılığı ile çok uzun videolar paylaşabilirsiniz. Tabi ki de burada da bir zaman sınırı bulunuyor ancak bu zaman sınırı normal videolara göre çok daha uzun olmaktadır. 

Tüm bunlardan kaynaklı olarak sizler de daha doğru bir şekilde sonuç alabilmek adına ve daha fazla insana kısa süre içerisinde ulaşabilmek adına bu uygulama eklentisini kullanabilir ve buraya içerikler atabilirsiniz. Zaten sizlerin de bildiğiniz gibi birçok Instagram fenomeni bu bölüme eklemeler yapıyor. Bu nedenle sizler de bu tip eklemeler yapabilirsiniz. Böylece daha hızlı bir şekilde takipçi kazanmanız mümkün olacaktır.