Instagram’a Facebook ile Giriş Nasıl Yapılır?

Instagram'a Facebook ile Giriş Yapmak birçok kişinin merak ettiği ancak çoğunlukla yapamadığı işlemler arasında yer alıyor. Bu nedenle de yazımız içerisinde bu konu ile ilgili olarak sizlere bilgi aktaracağız. Böylece sizler de bu tip bir durum ile karşılaşmayacaksınız ve diğer kişilerin karşılaştığı sorunlar ile karşılaşmaktan rahatlıkla kurtulabileceksiniz. Özellikle de uzun vadeli düşününce bu tip sorunların ortaya çıkıyor olması son derece doğal ve bunları aşabilmek için de bazı önlemlerin alınması gerekiyor. Bundan kaynaklı olarak sizler de uzun vadeli düşününce bu yazıyı okuyup ardından belirli önlemler alarak bu tip bir sorun ile karşılaşma olasılığınız çok daha düşük bir seviyeye indirme şansını elde edebilirsiniz.

Genel itibariyle Instagram'a Facebook Hesabınızla Giriş Yapmak oldukça kolay bir işlemdir ve bu işlemi gerçekleştirmek için de yapmanız gereken şeyleri sizler için listeledik. Bu listeyi sizler de doğru bir şekilde inceleyebilir ve böylece de kısa bir süre içerisinde iyi bir sonuç alma şansınızı çok daha yüksek bir noktaya getirebilirsiniz. Tüm bunlar ise sizlerin süreç içerisinde rahatlıkla Instagram'a giriş yapmanızı ve kayıt işlemi ile uğraşmamanızı sağlayacaktır. Şimdi, bu adımlara bir göz atalım!

  1. Öncelikle tabi ki de bir Facebook hesabınız olmalı ve bu hesabınıza da erişim sağlayabilmelisiniz. Hesabınızın herhangi bir engeli, kapatılması gibi bir durumun da doğal olarak söz konusu olmaması gerektiğini de tekrar ifade edelim.
  2. Eğer ilk şartı karşılıyorsanız ve yaş konusuyla ilgili de bir engel söz konusu değilse Instagram'a Facebook ile Giriş Yapmak için yapmanız gereken tek şey Instagram uygulamasını indirmek ya da Instagram.com sayfasına gitmek olacaktır.
  3. Daha sonra ise giriş seçenekleri arasından Facebook ile giriş yap seçeneğine tıklamalısınız. Bunu yaptığınız zaman kolaylıkla sorun yaşamadan Facebook aracılığıyla giriş yapmış olacaksınız.

Tabi ki de burada bazı izinleri Instagram'a vermelisiniz. Temel olarak hem Facebook hem de Instagram'ın META şirketine ait olduğunu düşünürsek bu aşamada izinleri vermek bir sorun oluşturmayacaktır. Böylece sizler de sorunsuz bir şekilde süreci tamamlayabilir ve rahatlıkla Instagram'a hızlı bir şekilde giriş yapma fırsatına sahip olabilirsiniz.