Twitter Kalıcı Hesap Silme ve Kapatma Nasıl Yapılır?

Twitter Kalıcı Olarak Hesap Silme işlemini doğru bir şekilde yapmak için aslına bakarsanız bu yazıyı okumanız tek başına yeterli olacaktır. Birçok kişi bu işlem hakkında bilgi sahibi olmasa dahi bu işlemi gerçekleştirmek hiç de zor değil ve bununla alakalı olarak bazı noktalara dikkat etmeniz de tek başına yeterli olacaktır. Özellikle de ilk defa bu tip bir işlem yapıyorsanız ve bu tip bir işlem hakkında hiçbir bilginiz yoksa bu yazıyı okumanız çok faydalı olacaktır. İlk aşamada böylesi işlemleri doğru bir şekilde yapmak önemlidir çünkü hatalı bir şekilde yaptığınız zaman gerçekten de sorunları ortaya çıkabilir. Bu sorunları tam anlamı ile ortadan kaldırmak amacı ile bazı işlemleri doğru bir şekilde yapmak gerekecektir. Tüm bunları tarif ettiğimiz gibi yaptığınız zaman çok kısa bir süre içinde Twitter Kalıcı Hesap Kapatma işlemini rahatlıkla yapabilirsiniz ve bu sorunla tekrar karşılaşma olasılığınız da çok daha düşük olacaktır.

Genel itibari ile bu işlem hakkında bunları söylemek doğru olacaktır. Tabi bunlara ek olarak Twitter ile ilgili farklı durumlar ve sorunlar da söz konusu olabilir. Bunları aşabilmek adına sizler de hemen şimdi sitemizde yer alan diğer yazılara göz atabilirsiniz. Böylece gerçekten de çok kısa bir süre içerisinde iyi bir sonuç alma şansını yakalamış olacaksınız. Sitemizde yer alan bu yazıların her biri çok yararlı ve sizlerin de birçok konuda rahat bir şekilde ilerleme sağlamanıza olanak verecektir.

Twitter Hesabını Kalıcı Olarak Kapatmak Nasıl Yapılır?

Bu işlemi yapabilmek için öncelikle tabi ki de burada sizlere anlattığımız adımları doğru bir şekilde uygulamalısınız. Bunu yaptığınız takdirde konu ile ilgili olarak ekstra bir sorun yaşama ihtimaliniz çok daha düşük bir hale gelecektir. Şimdi, adım adım sizlere Twitter Hesabını Kalıcı Olarak Kapatma işleminin nasıl yapıldığını anlatalım.

  1. Öncelikle Twitter hesabınıza giriş yapın.
  2. Daha sonra ayarlar bölümüne gidin.
  3. Ayarlar bölümünde yer alan gizlilik sekmesine tıklayın. Bu sekmeye tıkladığınız Twitter şifrenizi bir daha girmenizi isteyecektir.
  4. Daha sonra "Hesabımı Devre Dışı Bırak" bölümüne tıklayın.

Bu işlemler gerçekleştikten sonra hesabınız geçici olarak devre dışı kalacaktır. İşlemin kalıcı olarak gerçekleşmesi için bir daha Twitter hesabınıza giriş yapmayın. Böylece kısa bir süre sonra kalıcı olarak hesabınız silinmiş olacaktır.