youtube

Youtube Dislike Satın Al

Youtube dislike satın alma hizmeti, Youtube kanalınızın abone arttırma işlemi ile büyümesini sağlayan bir hizmettir.

Güncel Bilgi 27 Mart 2023

Dislike hızlı çalışıyor. Başlangıç Süresi: 2 dakika. Teslimat hızı: Saatte ±5000 dislike

Youtube 100 Dislike

36.75
 • Anlık Olarak Başlar
 • Şifre Gerekmez!
 • Youtube Dislike
 • 7/24 Canlı Destek
Popüler

Youtube 250 Dislike

60.50
 • Anlık Olarak Başlar
 • Şifre Gerekmez!
 • Youtube Dislike
 • 7/24 Canlı Destek
Popüler

Youtube 500 Dislike

97.50
 • Anlık Olarak Başlar
 • Şifre Gerekmez!
 • Youtube Dislike
 • 7/24 Canlı Destek
Popüler

Youtube 1000 Dislike

180.25
 • Anlık Olarak Başlar
 • Şifre Gerekmez!
 • Youtube Dislike
 • 7/24 Canlı Destek
Popüler

Youtube Dislike Satın Alma Nasıl Yapılır?

Sadece 3 Adımda Youtube Dislike Satın Alma

Youtube dislike paketinizi seçin

Satın almak istediğiniz youtube dislike paketini seçiniz.

Gönderi linkinizi girin

Youtube dislike satın almak istediğiniz gönderinin linkini giriniz.

Ödemeyi tamamlayın

İster Online 3D olarak, ister diğer ödeme yöntemleriyle ödemenizi tamamlayıp, arkanıza yaslanın.

Youtube Dislike Satın Al

Anında Teslimat Garantili

Tüm youtube dislike paketlerimizi anında teslim ediyoruz, bu da sizin için neredeyse hiç gecikme olmadığı anlamına geliyor.

En Düşük Fiyat Garantisi

Youtube dislike paketlerini sektör olarak en düşük, en uygun fiyatlarla satın almanızı sağlıyoruz. Paketlerimizdeki Youtube hesaplarımız aktiftir ve fark edilmesi mümkün değildir.

Türk, Gerçek Hesaplar

Tüm siparişlerde yalnızca kaliteli, ucuz dislike gönderiyoruz. Profilinizde etkileşimi arttırmak istiyorsanız, yüksek kaliteli ve gerçek youtube dislike beğeni en iyi seçeneğinizdir.

7/24 Canlı Destek Hizmeti

Tüm sorularınız, 7/24 deneyimli canlı destek ekibimiz tarafından cevaplanmaktadır. Hizmetlerimizle ilgili sorularınızı yanıtlayabilecek bir ekiple istediklerinizi satın alın. İster büyük ister küçük bir işletme olun, arkanızdayız. Misyonumuz, sosyal medya başarınız için güvenilir satıcınız olmaktır.

Düşme Garantisi

Kaliteli hizmet önceliğimiz!. Satın alınan sosyal medya hizmetlerinde yaşanan düşüşler sistemimiz tarafından 30 gün boyunca telafi garantisi altındadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Youtube dislike satın alma hakkında müşterilerimizin en çok merak ettikleri.

Youtube videolarında bulunan dislike sayısını arttırmak üzere yapılan bir çalışma türüdür. Gönderinin linkinin paylaşılması çalışmayı yapmak için yeterli olmaktadır.

Sitemizde bulunan Youtube dislike satın al sayfasındaki hizmet paketlerini inceleyebilirsiniz. Her bütçeye uygun bir paket bulmak mümkündür.

Tamamı gerçek kullanıcı hesaplarından organik biçimde gönderilir. Hesap sahibi işlemin satın alınmış olduğunu anlayamaz.

Yaptığımız tüm hizmetlerde gizlilik ilkemiz bulunmaktadır. Firmamız ve siz dışında hiçbir kişi ile yapılan çalışma paylaşılmayacaktır.

Youtube Dislike Hizmeti Nedir?

Youtube platformu üzerinden gerek yeni bir işletme olsun gerek kişisel bir hesap olsun başarı sağlayabilmek, ön plana çıkabilmek adına Youtube dislike satın al paketlerinden her birine gereksinimi olmaktadır. Youtube dünyasında fenomen olmak ve düzenli gelir sahibi olmak isteyen kişiler adına uygun fiyatlarla hazırlanan farklı dislike paketleri kullanıcılar için oldukça avantajlı olabilmektedir. Youtube platformuna yönelik şekilde hazırlanan dislike paketleriyle yol alarak Youtube dünyasında diğer kullanıcıların arasından rahatlıkla sıyrılabilmek mümkündür.

Youtube üzerinden paylaşılan videoların daha fazla kitleye ulaşması, like yada dislike alması durumuna göre belirlenmektedir. Dolayısıyla Youtube dünyasında tanınmak ve geniş kitlere hitap edebilmek için mutlaka profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyulmaktadır. Sitemiz üzerinden yapılacak olan Youtube dislike satın alma hizmetlerini tercih ederek sizlerde Youtube kanalınızın popüler bir kanala dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

Dislike paketleri genel olarak kullanıcının paylaşmış olduğu videoların kalitesini düşürmek ve beğenilerini azaltmak amacıyla kullanılan hizmettir. Rakip kullanıcıların tercih ettikleri dislike paketleri bu anlamda başarılı olmaktadır.

 

Youtube, kuruluş olarak 2005 gibi yakın sayılabilir bir tarihe sahiptir. Eski PayPal çalışanları tarafından kurulan Youtube, bu çalışanların video paylaşımı yapma sorunları yaşamalarının ardından bir fikir olarak ortaya çıkmıştır. Sonrasında satın alınan YouTube.com ismi ile ilk paylaşılan video olan San Diego Zoo ile yayın hayatına başlamış sayılmaktadır. İlk videonun Youtube’a yüklenmesiyle birlikte büyük bir ilgi gören Youtube, 1,5 yıl gibi kısa bir süre içerisinde birçok kişinin kullandığı bir video paylaşım platformu haline gelmiştir. Zaman içerisinde Youtube videoları için beğeni ve dislike butonları da eklenerek, videoları izleyen kişilerin görüşleri de alınmaya başlandı. Youtube kullanıcılarının kendi video içeriklerini yaygınlaştırılması için çok iyi bir yöntem olan beğeni butonunun yanı sıra Youtube dislike beğeni satın al seçenekleri de Youtube’da görünürlüğünüzü arttırabilir.

Youtube Dislike Ne İşe Yarıyor?

Youtube video paylaşım platformu üzerinde kullanıcılar, beğeni ve olumsuz beğeni olan dislike olmak üzere iki farklı tepki biçiminde düşüncelerini yansıtabilmektedir. Youtube dislike satın al işlemi ile istenilen herhangi bir video için dislike ile tepki verilebilmektedir. Bu işlem videonun beğeni miktarı ile olumlu olmasını silmeye yönelik bir adım olarak uygulanıyor. Yapılan bu hizmet sayesinde, tek tek olacak şekilde dislike butonuna tıklama işleminin zor olduğu zamanlarda tek seferde birden fazla dislike göndermek için en iyi yöntemdir. Doğal bir süreç içinde çok uzun zaman beklenmesi gereken dislike miktarını artırmak için Takipçi Satın Al sosyal panelimiz aracılığıyla ve hızlı bir şekilde çözüm sizlere sunuluyor. Youtube algoritması içerisinde bulunan kanal sahiplerinin aynı düzeyde rakip olarak gördükleri kanallar için işlem yaptırdığı ve temel olarak kendi kanallarını daha ön planda bulundurmayı amaçlayan hizmet için dislike beğeni butonu büyük bir görev rol ediniyor. Bir diğer yandan Youtube kullanıcıları, Youtube platformu içerisinde bulunmasını istemediği videolara tepki olarak toplu bir şekilde dislike hizmetinden yararlanabilmektedir.

Youtube Dislike Neden Satın Alınmalı?

Video içeriklerinizde kalite, Youtube tarafından değerlendirilebilmesi için öncelikle beğeni sayıları ve yorumlar değerlendirilir. Videolarda yorumların sayısının artmasını sağlamak, beğeni miktarını artırmak ve görüntülenmenin yükselmesi için hedef kitle belirlemek gereklidir. Böylelikle kendi Youtube kanalınız için gerekli işlemleri gerçekleştirmek için adımlar atmış olursunuz. Rakiplerinizi geride bırakmak için gerekli olan ve en etkili yöntem, videoların beğenilmemesi ve kalitesiz olarak tanımlanmış şekilde görünmesini sağlar. Youtube’un rakipleriniz tarafından paylaşılan videoları önermemesi için ya da önerilmesinin azalması için tüm videolarına Youtube dislike satın al işlemlerinden yararlanılabilir.

Rakiplerinizi Youtube önerilerinde geride bırakmak ve onların izleyici kitlesini de kendi abone kitlenize eklemek için dislike beğeni tekniğinden yararlanabilirsiniz. Rakip video üreticilerin etkileşim sürecini etkilemek için dislike beğeni kullanmak her zaman için en hızlı ve en güvenilir çözüm yöntemidir. Ayrıca Youtube’da rakiplerinizi geri plana düşürmek yerine kendi kanalınızı geliştirmek ve büyütmek istiyorsanız sitemiz üzerinden Youtube beğeni ve Youtube abone satışı servislerimizden de satın alabilirsiniz. Satın alacağınız beğeni ve aboneler ile etkileşim oranınızı hızlı bir şekilde artırarak kitlerinizi büyütebilir ve popüler videolar arasında yer almanızı sağlayacaktır. 

Youtube Dislike Beğeni Nasıl Satın Alınır?


Öncelikle bilmeniz gereken şey, dislike beğenisi satın almak için seçmiş olduğunuz videonun güncel olması gerekmemesidir. Daha önceden Youtube’da paylaşılan bir video ya da kısa süreli Shorts videolar için de dislike beğenisi satın alabilirsiniz. Şimdi sizlere adım adım satın alma yöntemini ve bu hizmet hakkında detaylı bilgileri vereceğiz.
Youtube üzerinde hangi video ya da kısa süreli olan Shorts videosuna dislike beğeni satın al işlemini uygulamak istiyorsanız, o videonun linkini video linki bölümüne yapıştırın.

Daha sonrasında seçmiş olduğunuz videoya kaç adet dislike gönderimi yapılacağını seçerek ya da dislike miktarını girerek sipariş oluşturma adımını tamamlayabilirsiniz.

Sipariş oluşturma adımının ardından, satın al butonuna tıklayarak sepete yönlendirilirsiniz. Sepette almış olduğunuz hizmetleri kontrol etmenizin ardından ödeme bölümüne geçiş yapabilirsiniz.

Ödeme kısmında güvenilir ödeme yöntemlerinden birini tercih etmenizle birlikte satın alma işlemini de tamamlayabilirsiniz.
Youtube dislike al işlemini tamamlamanızın hemen ardından, dislike beğeni sipariş isteğiniz direkt olarak işleme alınıyor. En kısa süre içerisinde satın almış olduğunuz hizmette belirtilen miktarda dislike beğenisi, seçmiş olduğunuz videoya gönderilmeye başlanıyor.

Yalnızca Youtube kanalı bulunan kişiler dislike beğeni hizmetlerinden yararlanmıyor. Eğer hoşlanmadığınız video buluyorsa ise ya da rahatsız edici özellikleri içeren bir video olduğunu düşünmeniz durumunda da, Youtube kanalınız olmasa bile siz de dislike beğeni hizmetinden yararlanarak bu videonun ön plana çıkmasını önleyebilirsiniz. Youtube dislike beğeni satın al hizmetinden yararlanmak için Sosyal Medya Hizmetleri panelimizden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Sitemizden yararlanılan bütün hizmetler kapsamında dilediğiniz zaman canlı destek kısmından bizimle iletişime geçerek aklınızdaki sorulara en kısa zaman içerinde yanıt alarak hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.

Müşterilerimizin paylaştıklarını okuyun!

0 İnceleme

Bir İnceleme Yazın